Laiptai


Modernūs mediniai laiptai

Modernūs mediniai laiptai

Laiptai — svarbus elementas kiekvienuose namuose, dažnai tampantys ašimi jungiančia ne tik skirtingus aukštus, bet ir erdvę tame pačiame aukšte. Jie svarbūs ir kaip interjero dalis, kuri kartu gali būti ne tik namų detalė, bet ir esminis interjero akcentas.

Pirmiausia svarbu įvertinti techninius parametrus ir saugumo kriterijus, atsižvelgti į tai, kokioje aplinkoje jie bus eksploatuojami, tačiau taip pat labai svarbu vizualinis vaizdas, kaip laiptai ir jų apdaila derės prie bendro namų interjero stiliaus, aplinkos.

Kitas svarbus dalykas — laiptų dydis ir forma, kiek vietos namuose galima jiems skirti. Kai erdvė didelė, lengviau įgyvendinti įvairius sumanymus ir atvirkščiai, esant mažai erdvei, ar norint įrengti laiptus bute, vykdant jo rekonstrukciją, gali tekti pasukti galvą kaip išspręsti šį klausimą.

Minimalistiniuose interjeruose bendrame aplinkos kontekste stengiamės laiptų pernelyg neišryškinti. Laiptų elementai derinami prie bendros stilistikos, paprastai naudojamas artimos kitiems patalpoje esantiems elementams spalvos.

Moderniuose interjeruose dažniausiai siūlome pasirinkti ištobulintų tecnologijų ir šiuolaikinio dizaino laiptus. Dažnai jų formos lakoniškos, tačiau įvairios ir netikėtos. Taip pat šiuolaikiniuose interjeruose dažnai deriname įvairius “pakabinamus” laiptus. Gali būti kombinuotai naudojamos įvairios medžiagos — metalas, stiklas, keramikinės plytelės, skarda, plienas ir t.t.

Klientui pageidaujant, galime pagaminti laiptus iš ąžuolo, uosio arba klevo medienos.

[wppa type=“slideonly“ album=“7″ size=“720″ align=“center“][/wppa]