Baldai virtuvei


Klasikiniai virtuvės baldai. Ąžuolo masyvas. Gamintojas, Albruva, Lietuva

Ažuolo baldai dera interjere

Drąsiai galima teigti, kad virtuvės baldai — bene svarbiausi baldai mūsų visų namuose. Lietuvoje priimtu gyvenimo būdu virtuvės baldai yra intensyviai naudojami, kiekvienuose namuose jiems skiriamas ypatingas dėmesys. Virtuvės balduose turi būti suderinta viskas: funkcionalumas, patogumas, ergonomiškumas, interjere derantis dizainas.

Gerai suprojektuoti virtuvės baldai, apgalvotas virtuvinės technikos išdėstymas leidžia maistą gaminant jaustis patogiai ir nepervargti.

Nuo pat įmonės įkūrimo virtuvės baldų gamyba užima svarbią dalį tarp gaminamos produkcijos. Didžioji dalis jų gaminama iš lietuviško ąžuolo masyvo medienos. Klientai pripažįsta, jog gražiausiai ir prabangiausiai atrodo virtuvės baldai pagaminti iš natūralaus ąžuolo masyvo plokštės su medžio masyvo stalviršiais.

Baldų gamybai naudojame tik kokybiškas medžiagas, todėl baldai ne tik atrodo estetiškai, bet ir tarnauja ilgą laiką. Per daugiau kaip 19 bendrovės veiklos metų sukaupta neįkainojama patirtis, išugdytas darnus konstruktorių, technologų bei stalių kolektyvas.

Bendrovėje gaminami originalūs, vienetiniai medžio masyvo virtuvės baldai, ypatingai vertinami mūsų klientų. Daugelis jų sugrįžta, iškilus poreikiui atnaujinti savo ar atimųjų namus.

„ALBRUVA“ gaminami virtuvės baldai — pagal Jūsų individualius užsakymus.

[wppa type=“slideonly“ album=“16″ size=“720″ align=“center“][/wppa]