Komodos


Ąžuolinė komoda

Ąžuolinė komoda

UAB ALBRUVA siekia suteikti išskirtinumo pojūtį kiekvienam savo klientui. Gyvenamosios patalpos interjeras – svarbus tiek fiziškai, tiek estetiniu požiūriu. Per eilę šimtmečių Lietuvos žmonių buityje įsivyravo labai savitas požiūris į natūralaus medžio baldus.

Stengiamės būti tarp tų, kurie sugeba pateikti vis kažką naujo, ar bent su laiku vis grįžtančias baldų madas perteikti savitai. Stiliaus, medžiagų bei idėjų įvairovė gali pasitarnauti Jums, išsirenkant baldus, kurie bus pagaminti su meile, didelę patirtį turinčių UAB „ALBRUVA“ meistrų rankomis.

Naudojame tik kruopščiai atrinktas, išdžiovintas ąžuolo, uosio, klevo, vyšnios medienos žaliavas. Mediniai baldai gaminami pasitelkus šiuolaikišką apdirbimo technologiją, įdedant visas meitrų profesines žinias ir talentą.

Kiekvienam klientui yra svarbu, kad jo namuose stovėtų išskirtinis daiktas, tarsi perteikiantis jo charakterį, pomėgius. Tariamės su kiekvienu iš Jūsų, galime pasiūlyti labai skirtingo stiliaus dizainerių eskizų. Atvykę pas mus su savo brėžiniais ar eskizais galite gauti išsamų patarimą, paaiškinimus, kodėl vienas ar kitas, net mažiausias niuansas, gaminant baldus Jums, gali turėti įtakos pasirinkimui.

Baldų gamyboje naudojame įvairias technologijas galutiniam medienos apdirbimui, stengiamės jos natūralų grožį perteikti kuo patraukliau. Mūsų technologai kiekvienu individualiu atveju siekia surasti kompromisą su architektais, interjero dizaineriais, užsakovais.

[wppa type=“slideonly“ album=“6″ size=“720″ align=“center“][/wppa]