Miegamojo baldai


Natūralaus medžio dvigulė lova

Medinė dvigulė lova

Žmogaus savijauta priklauso ne tik nuo to, kaip jis išsimiegojo, bet ir nuo to, ką mato vos tik nubudęs. Leiskite sau, kad Jūsų miegamojo kambarys būtų jaukus ir malonus akiai. Pasinaudokite galimybe derinti baldus tarpusavyje, išlaikant bendrą būsto koncepciją ir stilių. Koks turėtų būti šiuolaikiškas miegamasis?

UAB „ALBRUVA“ — gamintojas, turintis savo idėjų kaip padaryti miegamąjį kambarį stilingu ir funkcionaliu, o Jūsų nakties poilsį geriausiu. Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti miegamojo baldų komplektus, kuriuose įdėjome visą savo dizainerių, meistrų bei kolektyvo šilumą.

Siekdami sukurti Jūsų miegamąjį kambarį ne tik gražų, bet ir tvarkingą, siūlome skirtingų išmatavimų naktines spinteles, komodas bei spintas, kurių vidinė įranga parenkama pagal Jūsų poreikius.

Visgi, pats svarbiausias miegamojo baldų elementas — lova. Įmonėje gaminamais miegamojo baldais gali būti įrengtas tiek klasikinis, tiek modernus interjeras. Galima rinktis keletą skirtingo stiliaus galvūgalių — taip galėsite pasirinkti labiausiai tinkantį lovos variantą, atitinkantį visą bendrą dizainą. Jūsų pasirinkimui lovų karkasus gaminame iš natūralaus medžio, ąžuolo ir uosio.Miegamojo baldų minkštoji dalis – apmušalų tekstūra ir spalvos, čiužinių dydžiai pasirenkami individualiai iš didžiulės paletės įvairiausių modelių bei skirtingų apdailos faktūrų.

Tikime, kad užsisakę pas mus gelėsite džiaugtis unikaliais klasikiniais, ne tik lakoniško, bet ir neįprasto, originalaus dizaino mediniais baldais, kurie Jums leis sukurti individualų namų stilių.